Yorumunuzu Gönderin!

  Sizden Gelenler

  Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

  Harika bir doktor panikatak olan ben cok guzel moral takviyesiyle anjiyo oldum cok teşekkür ederim kendilerine varolsun ellerine saglik

  ci...e

  Gözünüzü kırpmadan kendinizi, canınızı emanet edebileceğiniz bir hekimdir. Herşeyden önce merhameti ve sıcak kanlılığı ile hastalara yaklaşım şekli zaten kendisinin ne kadar naif olduğunu gösteriyor, tanıyınca bu sözlerimin ne kadar doğru olduğunu göreceksiniz. Rabbim böyle hekimlerin sayısını çoğaltsın, başımızdan eksik etmesin inşallah 🙏

  i.....p....

  Ben Ömer Hoca’mın hastasıyım. Kalbimdeki ritim bozukluğu sebebiyle 3 yıldır deneyim sağlamadığım yer kalmamıştı. Ameliyat olursam kalkamayacağım, ilaç tedavisiyle devam etmem gerektiği vs vs gibi olgular söylendi hep. Allah razı olsun bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine Ömer Bey’e gittim ve görüştüm. Allah gerçekten bin kere razı olsun, bütün hastalara Allah böyle bir doktor nasip eylesin doktorluktan öte öyle iyi bir insan ki hastayla konuşup görüşüp onu rahatlatmayı başaran biri. Gece gündüz farketmez, her aradığımızda ulaşabildiğimiz sorunlarımızı da aynı özveriyle dinleyen ve görevini çok iyi yapan bir doktor olmasının da yanı sıra çok çok iyi bir insandır kendisi. O yüzden bu tür bir sorun yaşayan herkese hemen kendisini öneriyorum. Benimle de her şekilde ilgilendiler sağolsunlar, memnun kalmam için her şeyi yaptılar. 2 kere ameliyat süreci geçirmiştim kendisiyle ben. İlk ameliyatımda bu ritim düzenimle ilgili olgular düzeltildi. Daha sonraki ameliyatımı da başarıyla 1 ay sonra gerçekleştirdi Allah bin kere razı olsun hep duacıyımdır ona. Bu tür sorunları olan hastalar bence direkt Ömer Bey’e gelsin, kendisi gerçekten mükemmel bir hekim. Onun gibi mükemmel bir hekim var mıdır bilemiyorum, ben kendisinden çok çok memnun kaldım.

  g.....

  Merhabalar doktor tecrübemi paylaşmak istiyorum 27 Aralık 2019 tarihinde değerli doktorum Ömer bey tarafından ablasyon operasyonu oldum.29 yaşındayım 9 yıldır ritim bozukluğu çekiyordum artık sıklaşmıştı ablasyon yaptırmaya karar verdim.istanbulda 4 doktor var bu işlemi yapan 21 Aralık tarihine randevu aldım ve gittim bizi çok sıcak karşıladı hocam. Çok sakin güleryüzlü kibar tam beyefendi bir insan başka çare yok ablasyon için gün alın dedi beni ablasyon olmuş hastasının yanına götürdü moral oldu kafamda binbir soru ve endişe ile düşünüp duruyordum içimi rahatlattı iyiki internetten doktoru bulmuşum iyiki varsınız hocam 1 ay sonra kontrole gideceğim şuan çok iyiyim allah razı olsun emeği geçen herkesten medicana hastanesine de teşekkür ederim.kesinlikle ömer beyden şaşmayın.

  y....z

  Ömer Uz hoca çok iyi, ilgili ve güven veren bir doktor olmasının ötesinde güleryüzlü, samimi gerçekten iyi bir insan. İyi ki tanımışım. Kendisine rutin kontrollerim için gittim her seferinde olduğu gibi aynı özveri ve ilgiyle karşılaştım. Allah ondan razı olsun. Dularımızda.

  kc...a

  Çok mükemmel bir doktor. Ömer Bey benim her şeyimi çok iyi takip ediyor. Ömer ilaç dozlarımı ayarladı ve beni her şekilde takip etti. Telefonda arayıp ilgilendi. İlgili. Ömer Bey’in hakkını hiçbir şekilde ödeyemem. Farklı bir hastanede tahlilerimi yaptırıp mail ile Ömer Bey’e gönderdim ve benim hangi ilaçları kullanacağım konusunda yönlendirdi. Şimdi iyiyim Ömer Bey sayesinde. Çok beyefendi bir doktor. Farklı bir doktora gittim ama bana Ömer Bey’in söylediklerini söyledi. Ömer Bey’den Allah razı olsun. Beni sağlığıma kavuşturdu. 1.5 ay sıkıntılar çektim ama Ömer Bey beni kendime getirdi.

  n...

  Ömer Hoca benim bir tane hocam. Çok değerli bir insan, değerli bir cerrah. İnsanlara bakış açısı her zaman iyidir. Hastasını sever ve sayar. Davranışından, insana yaklaşımından, güler yüzünden memnun kaldım. Birçok hastaneye gittim önceden, hastanelerde beni yatırdılar bir şeyin yok dediler ve sonunda askeri hastaneye başvurdum. Ömer Bey bir gecede bana hastalığımla ilgili teşhisi koydu. Anjiyo yapıldı. Anjiyodan sonra pil takılmasına ekip olarak karar verdiler. Sonra Ömer hoca pilimi taktı ve şimdi sağlığıma kavuştum. Allah razı olsun, Ömer Bey sayesinde yaşamımı sürdürüyorum.

  i...

  Ömer Uz hoca mükemmel bir doktor. Doktorluğundan daha öte iyi bir insan. 24 saat telefonuma cevap verir. Mesaj atarım mesajıma cevap verir. Bir hastanın doktorun yüzünü gördüğünde doktora güvenmesi lazım. Ömer hocanın yüzüne bakınca bu güveni alıyorum. Emekli generalim. Hastanenin baş hekimi beni Ömer Bey’e yönlendirdi. Ömer hoca sayesinde iyiyim. Kalbimin bir bölümü çalışmıyordu 2 yıl tedavi etti ve şu anda kalbimin çalışmayan kısmı çalışıyor. Gerçekten her türlü övgüye ve güvene layık bir insan.

  n...

  Doktorumdan çok memnunum. Benim oğlum gibi. Çok fevkalade insan. Tedavisinden dolayı çok memnunun. Bende uzun süredir ritim bozukluğu vardı. Benimle ilgilenmesi gibi, dikkat ediyorum tüm hastalara aynı hassasiyetle yaklaşıyor. Damar dondurma işlemini yaptı bana. Fakat yapılan işleme benim damarlarım uygun olmadığı için sonlandırıldı. Yurt dışından Ömer Bey ve sağlık bakanlığı tarafından bana ilaç geldi. Bu ilaçla şu an yaşıyorum. Allah devletimizden, Ömer Bey’den de razı olsun. Şu an rahatım.

  h...

  Ömer Bey benim kalp pilimi değiştiren ve hekimlik kimliği ile işini en iyi bilen doktorum. Günün 24 saatinde bile aranabiliyor, aradığımda da ulaşabiliyorum. Emekli olduğumdan devlet hastanesinde ameliyat olacaktım. 2.kalp pilinin 3.kablosu takılacaktı, tereddütler vardı. Ben daha önceki kalp pilini takan doktorumu konuyu anlatsın diye Ömer Bey’le görüştürdüm, sorunun adını koydular. Bu yaklaşımdaki hekimime sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Hala daha yüreğimde sakladığım bir hekim arkadaş. Her zaman ulaşabilceğim bir doktorum olarak görüyorum. 78 yaşında emekli albayım. Kendisine başarılar dilerim. O kadar çok seviyorum ki, hiç bir zaman yanına çağırmadı, kendisi bize ulaştı hep.

  t....

  Ablacigimin hastaliginda gösterdiği ilgiden dolayı sevgili doktorumuza cok Teşşekkür ederiz.allah muhtaç etmesin ama kalp hastalarına tavsiye ederiz.Her aradığımızda bize cevap veren .samimi sevecen ve mesleğini gercekten severek yapan doktorumuza her zaman minnettariz.allah sizi basımızdan eksik etmesin.

  bi...r

  kendisi gerek insanlığı gerekse hekimliği ile ömürlük saygımızı kazanmistir. İsinin ehli güler yüzlü ve en önemlisi 7/24 kendisine ulaşılabilir olması az rastlanan bir incelik … sevgili hocamız kendisi mesai dışında bile olsa yönlendirmeleri olsun ya da sağladığı koordinasyon ile son ayrıntıya kadar uzaktan bile hatasıyla ilgilenmesi insanin icine su seriyor keşke tüm hocalarımız Ömer bey gibi egolarından arınmış olabilse …. İyi ki tanimisiz sizi sağlıklı günleriniz cok olsun Ömer hocam 🙏

  k...b...

  Gata Haydarpaşa askeri hastanesi kardiyoloji bölümü kalp ritm bozuklukları konusunda ihtisası olan doktorumuza yakın zamanda ventriküler prematüre atım şikayeti ile başvurdum.Hocam katater ablasyon yapma kararını iki ilaç deneyimi sonrasında verdi.katater ablasyon tedavisi uygulandı.Çok başarılı oldu.çarpıntı şikayetlerim ve korkularım yok oldu.deneyimli kararlı başarılı gelecekte çok önemli işlere imza atacak bir hoca,kendim ve ailem adına çok ama çok teşekkürler diliyorum.

  üm...l

  Size nasıl yardımcı olabiliriz?